Turkcell Fatura Ara Ödemesi İstiyor!

Koray Gürsu D. |

Hattımdan yapmış olduğum kullanımların bir anda yükselmiş olduğunu söyleyerek benden 194 TL'lik güncel kullanımım için 150 TL ara ödeme yapmamamı istediler. Sebep olarak daha önce az gelen faturamın son ayda mobil ödeme kaynaklı artış yaşadığı için ödemenin yapılmasını yapılmazsa hattın kısıtlamaya yani dış aramalara kapatılacağını söylediler.

Bana verilen 200 TL'lik mobil ödeme hakkımı nasıl ya da ne zaman kullanacağımı sorgulama hakkına sahip olamazlar ya da bunun için ara ödeme talep edemezler. Bu benim kişilik haklarıma yapılmış olan bir saygısızlıktır. Bir hakkım varsa onu kullanırım ve hattım kapandığında eğer başıma bir iş gelir de kimseye haber veremezsem tüm suçlusu Turkcell'dir.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Aşımı Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Mart
  10:36

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 26.03.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.