Turkcell Fatura!

Mehmet K. |

Bütün uğraşlarıma rağmen anlaşma yapmış olduğum 0536****** no.lu faturalı hattım da fatura tutarım tutmadı. Akıllı fatura dediler ona da ücret aldılar, internetim bitmeye 100 MB kalmadan yüzlerce paket al mesajı gönderdiler red ettikçe gelen mesajlar, telefon yeniden başlatmadan bir türlü mesajlardan kurtulamıyordum!

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme Paket Aşım Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet K.
  29 Nisan
  20:12

  Bu konuyla ilgili Turkcell aranmış ilk müşteri temsilcisi konuyu düzelteceği belirtilmiş 135 TL olması gereken faturam kızgınlığımın vermiş olduğu dikkatsizliğimden de faydalanıp 35 TL\'değerinde 2gb bir paket daha satılmış toplamda faturam 235 TL görünüyor diğer müşteri temsilcisinin vermiş olduğu inceleme ve düzeltme sözü bekleniyor

 • 29 Nisan
  15:24

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 29 Nisan
  07:51

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.