31 Temmuz 2014

Turkcell Farklı Uygulama!

Temmuz ayı faturamı incelediğimde 1 gb internet paketi kullanımımdan 5 tl kesilirken 2 gb kullanımımdan 4.83 tl kesildiğini görüyorum.Artık yorum yapma gereği de duymuyorum.Bu Turkcell de ki yöneticiler ne işe yarıyorlar gerçekten merak ediyorum.

Özgür 109 Okunma

Cevaplar

  • Özgür01 Eylül 2014

    Beni 1 kez aradılar tekrar arama zahmetinde de bulunmadılar.Faturaları zamanında göndermeyi ihmal etmezler ama...

  • Turkcell Temsilcisi05 Ağustos 2014

    Müşterimizi 01.08.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön