15 Mayıs 2014

Turkcell Farklı Paketleri Sunacağına Aynı Paketleri Sunuyor!

15.05.2014 tarihinde saat 15:20'de T. isimli Turkcell temsilcinin hattımdaki tl'ye uygun olan paketler hakkında bilgi almak istediğimde satın almış olduğum paketleri öneriyor. + yetmediği gibi bana sesini yükselterek ve tersleyerek cevap verdi. Bende bu saygısızlığa karşı numaramı farklı bir operatöre taşıma kararı aldım. Sanki paketleri bedavaya satın alıyoruz. Ben hayatımda bu kadar kabalık ve saygısızlık görmedim. Resmen paramızla rezil rüsva oluyoruz. Hizmet denen sunum yok. Yazıklar olsun!

Tc 268 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Müşterimizi 16.05.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön