24 Ocak 2014

Turkcell Fahiş Tutarda İnternet Ücretlendirmesi Yaptı.

Üzerime ait olan hattımı, dün akşam akıllı bir telefona takmamla beraber kesinlikle bilgim dışında olarak, benden aşırı yüksek fiyattan internet kullanım ücreti alınmıştır. Toplamda 1 MB internet için Turkcell benden 20 TL hattıma ek fatura bedeli yansıtmıştır. Müşteri hizmetlerini aradığımda asla destek ve yardımcı olamayacaklarını söylediler. Nasıl bir mantıkla bu kadar astronomik bir fiyat almaktadırlar? Yani internet paketin yoksa yanlışlıkla internete girersen cebinde ne var ne yok alırız demeye getiriyorlar. Bu kadar ücret dünyanın hiçbir yerinde olamaz. Şikayetim var.

Yavuz 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 24.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Güncel Faturası ve İnternet Kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön