Turkcell Fahiş Taahhüt Ücreti Yansıttı.

Ahmet Ş. |

5. ayda Turkcell'den yeni bir hat aldım. Müşteri temsilcisi kaçmaz iki paket adında bir seçenek sundu, 500 dk konuşma, 1 gb internet 35 TL, yeni hattın herhangi bir ücreti, taahhütü yok dendi 3 ay sonra hattımı taşımam durumunda ise kullanmış olduğum 3 aylık hat ücreti 5'erden 15 TL ödersiniz dendi.

3 ay sonar hattımı taşıdım ve şimdi Turkcell bana hattı aldığım aydan itibaren 1 yıllık taahhüt ücreti yansıttı. Turkcell gibi bir firmanın bu şekilde yanlış satış yapması çok çirkin bir durum olduğunu düşünüyorum. Kurumsal olmuş ülkemizde bu iyi bir marka denilmiş tescillenmiş .

Etiketler :

Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Ş.
  08 Eylül
  15:37

  hiçbir çözüm üretilmedi.

 • 03 Eylül
  15:35

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 03.09.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 02 Eylül
  11:12

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.