04 Kasım 2015

Turkcell Fahiş Fiyat Uygulaması!

Kaçmaz İkili 2 GB paketimin aylık süresi dolduktan sonra kullanmış olduğum yaklaşık 2 MB lik veri için hattımdan 5 TL çekildi. Çağrı merkezini arayarak durumu anlattım, çekilen paramın geri yüklenmesini talep ettim.

Geri yüklemenin söz konusu olamayacağını, paketin aylık süresi dolduktan sonra kullanılan her 100 KB için 1 TL ödeyeceğimi söylediler. Dünyanın hiçbir yerinde 100 KB veri için 1 TL para ödeneceğini düşünmüyorum ama söz konusu Turkcell olunca ödeniyormuş. İnsanların cebinden para çekebilmek için fırsat kolladıklarını düşünüyorum. 9 yıllık Turkcell müşterisiyim; Fakat işgüzar fiyat politikalarıyla gözümdeki marka değerini yitirmek üzereler.

Burak 31 Okunma

Cevaplar

  • Burak06 Kasım 2015

    20.10.2015 tarihinde bilgilendirildim. Ben zaten "Turkcell'i aradım, Turkcell beni bilgilendirmedi. " demiyorum. Uyguladığınız fiyatlandırmadan şikayet ediyorum. 2 MB veri için 5 TL ödedim. Şikayetimi cevaplamak için cevaplıyorsunuz. Herhangi bir çözüm ürettiğinizi göremiyorum. Yapılan şikayetleri daha dikkatli ve titiz bir şekilde okuyarak gerektiği gibi cevaplandırmanızı büyük bir önemle talep ediyorum. Burak yıldırım

  • Turkcell Temsilcisi05 Kasım 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 20.10.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön