25 Mart 2015

Turkcell Fahiş Fatura Tutarları!

Son faturam 98 TL olarak geldi üstelik telefonu aktif kullanan bir kişi değilim. Turkcell gerçekten insanları mağdur ediyor. İnternet paketi tanımlanmış hatırlamıyorum böyle bir paket talebim olmadı. Yanlışlık olmuş deyip iptal ettirdim.

Aylarca bu ücreti aldıkları yetmiyormuş gibi iptal etmemişler. Hala faturaya ekliyorlar. Müşteri hizmetlerini aradığımda da sanki kutsal hizmet veriyorlarmış gibi paket ücretiniz bu kadar deyip. Bir açıklama yapmıyorlar. Ben iki hattım ile Turkcell'den olabildiğince uzağa kaçıyorum. Aklın yolu birdir.

Nimet 214 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2015

    Müşterimiz ile 27.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 20.03.2015 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön