Turkcell Facebook Paketine Sınırlandırma Getirdi.

Ahmet E. |

Uzun zamandan beri kullanmakta olduğum Facebook paketim bu ay yenilendiği zaman 500 MB ile sınırlandırıldığı mesajı geldi. Daha önce böyle bir şey olmamasına rağmen bu ay bununla karşılaştım. Her ay sınırsız Facebook paketini düzenli olarak 7 tl karşılığında kullanırken bu ay 500 MB bitmesi üzerine mevcut internet paketim eksilmeye başladı. Daha önce bu sorunla karşılaşmadığımdan Turkcell'in uygulaması olan Gnc'den Gencaver ile iletişim kurdum.Sorunumu anlattım ama karşıdaki şahıs çözüm bulmak yerine cevap yazdığım halde sizden cevap alamıyoruz diyerek konuşmayı sonlandırdı. Konuşma fotoğrafları elimde mevcuttur.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Kota Aşımı İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  16:15

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 31.08.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 01 Eylül
  11:21

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.