04 Nisan 2013

Turkcell Facebook Paketim Olmasına Rağmen TL Gidiyor!

Sosyal paket olduğu halde telefonumdan 3 aydır tl alımı oluyor müşteri hizmetlerini 5 kere aradım çözüm merkezine aktarıldı en son ve çözüm olarak facebooktan giriş yapın diyorlar kaç kere denememe rağmen facebookta tl alıyor bütün arka plan uygulamalarını güncelleştirmeleri kapatıyorum ve hala tl düşüşü yaşıyorum.

Müşteri hizmetleri malesef bi çözüm yolu yok diyor ben bıktım artık sürekli tl alımı yapılıyor iade işlemi de yapmıyorlar ayrıca 50 kuruş olmayınca facebooka giriş yapamazsınız diyor aldıkları tl ler yüzünden tl kalmadı bu ay sonu bütün kampanyalar bitiminde başka operatöre geçiş yapacağım!!!

Hüseyin 880 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Nisan 2013

    Facebook'ta yer alan ancak Facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulama ve içerikler için yapılan kullanım, müşterimizin internet paketi varsa paketinden yoksa kendi mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.Facebook paketine dahil olmayan ücretli icerikler (ornek: youtube videolari) ve telefonunuza uygun facebook uygulamaları ile ilgili detayli bilgi icin http://trcll.im/TU5H0 linkine ucretsiz tiklayabilirsiniz. Facebook ücretlendirme nedenleri aşağıdaki şekilde olabilmektedir. - Kullanılan cihaz smartphone (iPhone, Android vb) ise, arka planda çalışan uygulamalar/güncellemeler internet kullanımı yapabilir . - Nokia cihazlarda bulunan Opera mini tarayıcısı üzerinden yapılan bağlantılar pakete dahil olmayıp ayrıca ücretlendirilir. - Facebook sayfası dışındaki uygulama marketlerinden indirilmiş olan (Nokia OVI gibi) Facebook uygulamalarından bağlanıldığında ücretlendirme olabilmektedir . -Arama motorlarından (Google, Turkcell-im vb) Facebook aratılıp bağlanıldığında Facebook’a tıklayana kadar başka bir sitede veri alışverişi olması nedeniyle ücretlendirme olabilir. - https://facebook.com şeklinde güvenli bağlantı yapıldığında ücretlendirme olabilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön