26 Ağustos 2013

Turkcell Facebook Paketi TL'lerimi Bitiriyor!

Kullanmakta olduğum adıma kayıtlı Turkcell hattımda 4 TL'lik Facebook Paketi bulunmaktadır. Her girdiğimde 50 krş internet ücreti almaktadır. Günlük 1 TL'ye ulaşınca 50 mb internet ücreti almaktadır. 2 TL'm gitmiştir. Bunun incelenmesini istiyorum Haksız yere param gitti.

Sergen 42 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2013

  Facebook'ta yer alan ancak Facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulama ve içerikler için yapılan kullanım, müşterimizin internet paketi varsa paketinden yoksa kendi mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.Facebook paketine dahil olmayan ücretli içerikler (Örnek: youtube videolari) ve telefonunuza uygun facebook uygulamaları ile ilgili detayli bilgi için http://trcll.im/TU5H0 linkine ücretsiz tiklayabilirsiniz. Facebook ücretlendirme nedenleri aşağıdaki şekilde olabilmektedir. - Kullanılan cihaz smartphone (iPhone, Android vb) ise, arka planda çalışan uygulamalar/güncellemeler internet kullanımı yapabilir . - Facebook sayfası dışındaki uygulama marketlerinden indirilmiş olan (Nokia OVI gibi) Facebook uygulamalarından bağlanıldığında ücretlendirme olabilmektedir . -Arama motorlarından (Google, Turkcell-im vb) Facebook aratılıp bağlanıldığında Facebook’a tıklayana kadar başka bir sitede veri alışverişi olması nedeniyle ücretlendirme olabilir. - https://facebook.com şeklinde güvenli bağlantı yapıldığında ücretlendirme olabilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Sergen 28 Ağustos 2013

  Hergün Tl gitmeye devam ediyor M.facebook.com'dan girsem fark etmiyor çaktımadan alıyor parayı ne arayan var ne soran var hizmeniz çok yavaş müdürlükleri arayıp mı halletireyım Pişman ettirmeyin Türkcell Hat aldığıma

 • Sergen 27 Ağustos 2013

  Siz aradığınızdada söyleyeceğim fazladan aldığınız TLlerimi geri istiyorum veremeyiz diyorsanız Turkcell içi yine sizi zarar sokmayarak dakika olarak geri verebilirsiniz. 20 TL Yüklüydü -4 Face paketi Şuadnda hattımda 16 Tl Olması gerekiyor 12 tl var yarınıda sayarsak 11 çarşamba 10 Ben böyle bir hizmet anlayışına karşıyım gerek avea'gerek vodafone bu operetörlerlede sorun çıkmıştı düzelttiler türkcelldende bekliyorz Hayat Paylaşınca Güzel..

 • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön