Turkcell Facebook Paketi!

Ahmet E. |

Facebook paketim var ama m.facebook.com tan girdiğim zaman liralarım gidiyor. Bununla ilgili Turkcell bayilerine de başvurdum ama çözüm bulamadılar.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet E.
  05 Mayıs
  21:00

  bunları okudum daha önce bunlarda sorunuma cevap vermemekte.

 • 05 Mayıs
  17:11

  Facebook'ta yer alan ancak Facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulama ve içerikler için yapılan kullanım, müşterimizin internet paketi varsa paketinden yoksa kendi mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.Facebook paketine dahil olmayan ücretli içerikler (Örnek: youtube videolari) ve telefonunuza uygun facebook uygulamaları ile ilgili detayli bilgi için http://trcll.im/TU5H0 linkine ücretsiz tiklayabilirsiniz.

  Facebook ücretlendirme nedenleri aşağıdaki şekilde olabilmektedir.

  - Kullanılan cihaz smartphone (iPhone, Android vb) ise, arka planda çalışan uygulamalar/güncellemeler internet kullanımı yapabilir .
  - Facebook sayfası dışındaki uygulama marketlerinden indirilmiş olan (Nokia OVI gibi) Facebook uygulamalarından bağlanıldığında ücretlendirme olabilmektedir .
  -Arama motorlarından (Google, Turkcell-im vb) Facebook aratılıp bağlanıldığında Facebook’a tıklayana kadar başka bir sitede veri alışverişi olması nedeniyle ücretlendirme olabilir.
  - https://facebook.com şeklinde güvenli bağlantı yapıldığında ücretlendirme olabilir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.