16 Mart 2013

Turkcell Facebook Onay Kodu Gelmedi!

Facebook güvenlik sorusuna cevap olarak verdiğim Turkcell telefon hattıma bir türlü onay kodu gelmedi. FB yazıp 3266'a gönderdim hattımdan 0,41 TL ücret kesildi. Defalarca denedim yine başarılı olmadı.

Burak 58 Okunma

Cevaplar

 • Burak30 Mart 2013

  Sizden önce ben sizi 2 kez aradım o zaman niye yardımcı olamadınız da şimdi 2 kez aradık ulaşamadık diyorsunuz kolpa mısınız ?

 • Turkcell Temsilcisi29 Mart 2013

  Müşterimizi 29.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Burak18 Mart 2013

  Aradım yardımcı olmadınız malesef.

 • Turkcell Temsilcisi18 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön