25 Ocak 2016

Turkcell Evrakları Adresine Gönderdiğim Halde Almadıklarını Söylüyorlar.

Mükerrer yaptığım fatura ödemesi ile ilgili itiraz ve istedikleri evrakları söyledikleri adrese gönderdiğim halde almadıklarını iddia ederek, fazla ödediğim fatura tutarını iade etmemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Tam 4 gündür her gün arıyorum ve her defasında ne yaptığım 2.fazla ödeme ne de ödediğime dair ispat belgelerim ve dilekçem sistemimizde görünmüyor diye ısrar ediyorlar. Amaçları nedir? Fazla ödediğim fatura bedelinin iadesini istiyorum.

Pınar 46 Okunma

Cevaplar

  • Pınar05 Şubat 2016

    Şikayet ettiğim ve kendilerine istedikleri evrakları gönderdiğim halde ve bana 7 iş günü içinde iade yapacaklarını söyledikleri halde, bugün 8.gün ve halen para iadem gerçekleşmedi.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön