03 Eylül 2014

Turkcell Evrak Eksikliği Giderilmemesi!

0534 569 ***** nolu hattım evrak eksikliğinden dolayı 28.08.2014 tarihinden itibaren kapatılmıştır. Turkcell Pusula bilişim Eskişehir bayisinden almış olduğum hat için evrakları eksiksiz teslim ettim. Ancak Pusula Bilişim evrakları genel dağıtıcıya teslim ettiğini ancak onların işlem yapmadığını belirtiyor. Müşteri hizmetlerini aramama rağmen hala hattımın hemen açılamayacağını minimum 96 saat içerisinde cevap verileceğini bildirmektedir. Buda yaklaşık olarak 10 gün hattımın kapalı kalması anlamına geliyor. 4 ay kullandığım hattımı bu şekilde kapattıkları için ve kendi müşteri hatlarında yardımcı olmadıkları için buraya yazdım.

Nurettin 1.398 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Eylül 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Nurettin'in Teşekkür Mesajı03 Eylül 2014

    Teşekkürler en kısa sürede çözülmesi dileğiyle. Bilgi vermenizi bekliyor olacağım.

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] dresimizden,www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön