02 Mayıs 2016

Turkcell Eski Telefonu Getir Kampanyası!

Turkcell bağdat Caddesi Şengüller şubesinden 'eski telefonu getir' kampanyası ile 30.04.16 tarihinde almış olduğum iPhone 6S telefonu yazılım hatalı çıktı ve bu konuyu araştırdığımda, aynı kampanya ile Turkcell'den telefon alan 2 arkadaşımın da başına geldiğini öğrendim. Sistem hatası bulunan telefonları Turkcell bu kampanya yolu ile satmakta. Telefonda güncelleme hatası veriyor, sürüm güncellemesi yapmıyor ve üstelik hata kodu dahi yazmamakta. App Store' dan uygulamalar inmiyor, hata veriyor.

Acil tarafıma dönülmesi ve sıfır aldığım bu telefonun değişimini talep ediyorum!

Selin 105 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön