Turkcell Eski Tarifedeki Dakikalarım Yeni Tarifeye Eklenmedi!

İsmail D. |

Tarife değişikliği yaparak 08.08.2013 tarihinde bir üst tarifeye geçtim fakat eski tarifem 16. 08. 2013 tarihinde sona ermekte ve 22 dk görüşme hakkım kalmıştı. Kalan dakikalarım yeni tarifeye eklenmeden yeni tarifeden dakikalarım düşmektedir, Turkcell yetkisiyle görüştüm yeni tarifedeki dakikalarım bittikten sonra eskiden kalan dakikalarımı kullanabileceğim söylendi.

Kalan 8 günde yeni tarifeyi bitirmem mümkün olmayacağına göre eskiden kalan dakikalarımın kullanma süresi dolacak oysaki eski dakikalarımın yeni tarifeye eklenmesi gerekir veya öncelik eski tarifedeki dakikaların kullanılması sağlanmalı. Bu durumun düzeltilmesi ve mağduriyetimin giderilmesini Turkcell'den beklemekteyim.

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği Hediye Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  16:09

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 09.08.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş