29 Kasım 2014

Turkcell Eski Numarama Geri Dönmek İstiyorum.

7 ay önce numara değişikliği yaptım. Sonra eski hattıma dönmek istedim ama hattımda borç olduğu için dönüş olmuyormuş. Arkadaşım zaten süreyi bekleyene kadar numaram iptal olacak. Lütfen gereğini yapın ödüyorum zaten borcumu.

Ümit 342 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 03.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize numara değişikliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ümit30 Kasım 2014

    Arkadaşım numaram belli bi tarihe kadar iptal olucak numara taşıma işlemini yaparmısınız lütfen gerekli tl bakiyesi de var zaten

  • Turkcell Temsilcisi29 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön