20 Haziran 2014

Turkcell Eski Müşteriyi Müşteri Olarak Görmüyor!

Yıllardır Turkcell müşterisiyim fakat yeni aboneler kadar hizmet görmüyorum.30 tl 1 gb internet 500 dk paketten istiyorum fakat yeni abone olmadığım için kabul edilmiyor. Ya yeni üye ya da no taşıma gerekiyormuş o zaman eski abone olarak benim hiç bir özelliğim yok aynı pakette benden 40 tl istiyorlar eski abone olduğum için. Bu nasıl müşteri memnuniyeti?

Sibel 676 Okunma

Cevaplar

  • Sibel22 Haziran 2014

    Aradan 2 gün geçmesine rağmen kimse dönüş yapmadı.Turkcell müşterilerine bu kadar ilgisiz olduğunu bilmiyordum .Eski müşterilerini kaybetmeye göze alıyorlar .

  • Turkcell Temsilcisi20 Haziran 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 20.06.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön