Turkcell Eski Müşteriyi Müşteri Olarak Görmüyor!

Sibel D. |

Yıllardır Turkcell müşterisiyim fakat yeni aboneler kadar hizmet görmüyorum.30 tl 1 gb internet 500 dk paketten istiyorum fakat yeni abone olmadığım için kabul edilmiyor. Ya yeni üye ya da no taşıma gerekiyormuş o zaman eski abone olarak benim hiç bir özelliğim yok aynı pakette benden 40 tl istiyorlar eski abone olduğum için. Bu nasıl müşteri memnuniyeti?

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sibel D.
  22 Haziran
  13:47

  Aradan 2 gün geçmesine rağmen kimse dönüş yapmadı.Turkcell müşterilerine bu kadar ilgisiz olduğunu bilmiyordum .Eski müşterilerini kaybetmeye göze alıyorlar .

 • 20 Haziran
  15:17

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 20.06.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 20 Haziran
  14:50

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.