Turkcell Eski Kullanıcılara Vefa Sorunu.

Talha K. |

Turkcell'e hattını taşıyanlara 'İnterneti Bol' kampanyasını 49 TL ye sunuyorlar. Benim iki tane hattım var ve 14 yıldır Turkcell abonesiyim ben aynı kampanyadan 59 TL ye yararlanıyorum. Benim gibi eski müşterilerini Turkcell de tutmak adına bu kampanyadan bizimde aynı fiyata yararlanmamızı talep ediyorum hiç bir şekilde vefa göstermiyorlar. Şirket bu şekilde davranarak bizi başka operatör tercih etmeye yönlendiriyor. Ticari rekabet tabi ki olacak, anlatmak istediğim eski müşterileri kaybetmemek adına vefa...

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Talha K.
  03 Eylül
  17:29

  Çözüme yönelik bir cevap olmadığı ne kadar aşikar. 14.08.2014 de bana vermiş oldukları cevap şudur; böyle bir uygulamamız yok siz yanılıyor olabilirsiniz denilmiştir.

 • 03 Eylül
  08:49

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 14.08.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 01 Eylül
  12:28

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.