27 Ağustos 2013

Turkcell Eş Sim Temin Edemiyor!

Turkcell'in hizmet olarak verdiğini iddia ettiği eş simi temin edebilmek için İzmir'de bulunan tüm TİM'leri teker teker gezip defalarca aradım. Ancak her seferinde yalnızca sözlü olarak; "evet öyle bir hizmetimiz var ancak bulamazsınız onu kartlar gelmiyor aramayın boşuna" cevabı aldım. Turkcell temin edemeyeceği/etmeyeceği hizmeti verdiğini neden ve nasıl iddia eder?

Darı 26 Okunma

Cevaplar

  • Darı 07 Ekim 2013

    Konuyla ilgili Turkcell tarafından herhangi bir çözüm yahut bilgilendirme girişiminde dahi bulunulmadı.

  • Darı 07 Ekim 2013

    Turkcell tarafından beni arayarak ulaşamadıklarını ve tekrar geri döneceklerini iddia eden tek bir sms dışında hiç bir geri dönüş yapılmamış sorunu çözmek bir yana sorunla ilgilenen dahi olmamıştır.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön