04 Aralık 2014

Turkcell Ekstrede Yazan Tutardan Daha Fazla Ücret Tahsili!

Turkcell tarafından gönderilen e-ekstrede yazan tutar 55.20 iken otomatik ödeme talimatıyla hesabımdan son 5 aydır 20'şer TL fazla ücret tahsil etmiş Turkcell. Şikayetçiyim. Faturada yazan tutardan daha fazla bir tutar çekme hakkına sahip değil. Açıklama ve telafi talep ediyorum.

Ayhan Ö. 112 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi12 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 12.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi04 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön