16 Mayıs 2013

Turkcell Ekstra Fatura Yansıtılması!

Turkcell firmasından aldığım 3g mobil internet hattını iptal etmeme rağmen hattın iptali gerçekleşmemiş yaptığım fatura sorgusunda haksız olarak adıma ayrı tarihlerde 4 adet ayrı fatura yansıtılmıştır.Görüştüğüm müşteri hizmetleri ''hattı kapattığım tarih 1 seneden fazla olduğu için kayıtlara bakamayız faturaları ödemek zorundasınız'' diyerek dönüş yaptı.Bunun düzeltilmesini rica ediyorum aksi takdirde yasal haklarıma başvuracağım.

Ercan 51 Okunma

Cevaplar

  • Ercan06 Temmuz 2013

    bana hiçbir şekilde yardımcı olunmadı daha çok sinirlerim bozuldu zaten bu olaydan sonra turkcell firmasıyla ilişkimi kestim birdahada tercih etmeyeceğim.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön