Turkcell Ekstra Fatura Gönderdi!

Taner E. |

07.02.2014 tarihinde sözleşmesi biten Turkcell hattımı 08.02.2014 tarihinde başka operatöre taşıdım ve taşıma süreci esnasında 24 dk gibi bir görüşmem oldu. 12 aylık sözleşmem bitmesine rağmen bana sabit sözleşme üzerinden fatura gönderdiler. Normalde 24 dakikalık ödeme yapacağıma bir aylık fatura yani 1200 dk. faturası gönderdiler.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taner E.
  28 Mart
  21:15

  şikayetimle ilgili bana dönüş yaptıklarında toplantıdaydım cevap veremedim akşam ben aradım turkcell i yarım saate yakın aynı şeyleri tekrarlayıp durdular çözüm üretmiyorlar sonuçta müşteri temsilcileri herhangi bir yetkileri yok ekrana bakıp aynı şeyleri tekrarlıyorlar kendileri diyorlar sözleşmeniz 12 ay ama devam ediyorlar ayni tarife üzerinden fatura gönderiyorlar konuşsanda konuşmasanda

 • 28 Mart
  11:04

  Müşterimizi 28.03.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 28 Mart
  09:40

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.