24 Aralık 2014

Turkcell Eksik Evraktan Hat Kapatmak!

Tarafıma Turkcell tarafından tebligat gönderildi ve 25.12.14 tarihine kadar evraklarımı tamamlamaz isem hattımı üzerimden alacaklarını söylediler, ayın 16'sında bütün evraklarımı tamamladım ve 72 saat içerisinde hattımın açılacağı bilgisi verildi, üzerinden 7 gün geçmesine rağmen hattım açılmadı ve günde 2 defa aradığımda eksik evrakım varsa tamamlayabilirim diyorum. Ödenmesi gereken ücret varsa öderim diyorum fakat bana hiçbir bilgi verilmeden sadece beklemem gerektiğini söylüyorlar, peki bu 25'ine kadar hallolmaz ise bundan kim sorumlu olacak diyorum hiçbir bilgimiz yok diyorlar. Ne yapacağım konusunda hiçbir bilgim yok.

Anıl 170 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Aralık 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön