Turkcell Eksik Evraktan Hat Kapatmak!

Anıl Ç. |

Tarafıma Turkcell tarafından tebligat gönderildi ve 25.12.14 tarihine kadar evraklarımı tamamlamaz isem hattımı üzerimden alacaklarını söylediler, ayın 16'sında bütün evraklarımı tamamladım ve 72 saat içerisinde hattımın açılacağı bilgisi verildi, üzerinden 7 gün geçmesine rağmen hattım açılmadı ve günde 2 defa aradığımda eksik evrakım varsa tamamlayabilirim diyorum. Ödenmesi gereken ücret varsa öderim diyorum fakat bana hiçbir bilgi verilmeden sadece beklemem gerektiğini söylüyorlar, peki bu 25'ine kadar hallolmaz ise bundan kim sorumlu olacak diyorum hiçbir bilgimiz yok diyorlar. Ne yapacağım konusunda hiçbir bilgim yok.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Aralık
  13:57

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 24 Aralık
  11:01

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.