19 Eylül 2016

Turkcell Eksik Evraktan Hat Kapama!

Faturalı kullandığım hattı kontrolü hatta çevirdikten sonra uzun bir süre yükleme yapmadım "hattınız kapatılacaktır" mesajını aldıktan sonra 532 müşteri hizmetlerini aradım ve sordum müşteri temsilcisi "hat kapanmaz kısıtlanma gelir" dedi ve bir gün sonra hattım kapandı tekrar 532'yi arayıp konuyu anlattım incelemeler sonucunda hattım geri açıldı. Kısa bir süre sonra "eksik evraklarınızdan dolayı hattınız kapatılacaktır" mesajı aldım. Hattımı başka bir operatöre taşımak istememe rağmen işlemi onaylamadılar. Yeniden 532 ile görüştüm sözleşmeyi faks ile gönderim sağlayıp iletişim mağazası bayiye gidip teslim etmemi söylediler gerekli evraklarla beraber bayiye gidip teslim ettikten sonra 532'yi arayıp durumu sordum, evraklar ulaştı tekrar bayiye gittim hattı açmaya yetkilerinin olmadığını söylediler.

532'de hattımı açmadı, hala kapalı. iptal edilmiş. Tazminat Davası açacağım.

Özgür 64 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Eylül 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön