10 Ekim 2016

Turkcell Eksik Evrak Sebebiyle Hat Kapanması!

Numaramı Turkcell'e taşıdıktan kısa bir süre sonra eksik evrak olduğuna dair mesaj geldi. Tüm evrakları bayiye gidip teslim ettim merkeze gönderdiler ve sorunun çözüleceğini söylediler. Tüm belgelerim onlarda, herhangi bir eksiklik yok fakat bu işlem 4 kez tekrar etmesine rağmen hiçbir şekilde çözülmedi ve hattım 8 gündür kapalı. 12 Ekim'de tamamen kapanıp cayma bedelinin faturaya yansıyacağını söylüyorlar. 8 gündür mağdur olduğum yetmiyormuş gibi bir de sanki ben caymışım gibi cayma bedeli ödeteceklerine dair mesaj atıyorlar tehdit eder gibi.

Zeynep 417 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön