02 Ocak 2015

Turkcell Eksik Evrak Nedeniyle Hat Kapatılması!

Hat transferi yaparak geçiş yaptık 2 defa eksik evrak nedeniyle hat ulaşıma kapatılacaktır mesajı gönderildi. İletişim merkezi ve taşıma işlemini yapan bayiye giderek durumu aktardım yanlışlık olmuştur dediler ve eşimin doğumundan 1 gün sonra hat aramaya kapatıldı.

Müşteri hizmetlerini aradım aynı şeyi yani eksik evrak diyorlar başka bir şey demiyorlar. İşlemi yaparken verilen nüfus fotokopisi ve fatura hadi kayboldu maille ileteyim, diyorlar yok illede işlemi yapan bayiye. Daha önce bayiye sordum eksik yok olsa hat taşınmaz dediler, çözümsüzlük!

Serdar 166 Okunma

Cevaplar

 • Serdar07 Ocak 2015

  Teslim etmiş olduğum evrakları bir süre geçtikten sonra eksik evrak bize ulaşmadı şeklinde değerlendirip hattımı çıkış aramasına kapattılar.Maille tekrar gönderdim kendiniz gelmeniz gerekiyor dediler.bayiyi aradığımda biz ilettik dediler birbirlerinden haberleri yok

 • Turkcell Temsilcisi03 Ocak 2015

  Müşterimiz ile 03.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize eksik evrak süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Serdar02 Ocak 2015

  Müşteri hizmetleri ezberlemiş... Evrak eksik, eksikse hiç transfer yapıp geçirmeseydiniz, faturayı mı ödemedik ya da kaçıyormuyuz? Yakışmadı evde yeni doğan bebek varken telefon çok önemli tüketici mahkemesinde dava açmaya kadar götüreceğim nasıl aramaya kapatılır hat?

 • Turkcell Temsilcisi02 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön