Turkcell Eksik Evrak Nedeniyle Hat Kapatılması!

Serdar U. |

Hat transferi yaparak geçiş yaptık 2 defa eksik evrak nedeniyle hat ulaşıma kapatılacaktır mesajı gönderildi. İletişim merkezi ve taşıma işlemini yapan bayiye giderek durumu aktardım yanlışlık olmuştur dediler ve eşimin doğumundan 1 gün sonra hat aramaya kapatıldı.

Müşteri hizmetlerini aradım aynı şeyi yani eksik evrak diyorlar başka bir şey demiyorlar. İşlemi yaparken verilen nüfus fotokopisi ve fatura hadi kayboldu maille ileteyim, diyorlar yok illede işlemi yapan bayiye. Daha önce bayiye sordum eksik yok olsa hat taşınmaz dediler, çözümsüzlük!

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar U.
  07 Ocak
  23:31

  Teslim etmiş olduğum evrakları bir süre geçtikten sonra eksik evrak bize ulaşmadı şeklinde değerlendirip hattımı çıkış aramasına kapattılar.Maille tekrar gönderdim kendiniz gelmeniz gerekiyor dediler.bayiyi aradığımda biz ilettik dediler birbirlerinden haberleri yok

 • 03 Ocak
  15:59

  Müşterimiz ile 03.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize eksik evrak süreci hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Serdar U.
  02 Ocak
  15:45

  Müşteri hizmetleri ezberlemiş... Evrak eksik, eksikse hiç transfer yapıp geçirmeseydiniz, faturayı mı ödemedik ya da kaçıyormuyuz? Yakışmadı evde yeni doğan bebek varken telefon çok önemli tüketici mahkemesinde dava açmaya kadar götüreceğim nasıl aramaya kapatılır hat?

 • 02 Ocak
  12:18

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.