04 Kasım 2015

Turkcell Eksik Evrak...

14/09/2015 tarihinde Avea'da olan hattımı Adana bayiden Turkcell'e taşıdım. Daha sonra Turkcell'den aranıp evraklarımın eksik olduğunu bu nedenle 1 Kasım'da hattımın aramalara kapatılacağını söylediler.

Bunun üzerine hattı taşıdığım bayiiye 3 kez giderek durumu anlatmama rağmen evrakların eksik olmadığını söyleyerek beni gönderdiler. Bu esnada 5 - 10 kez müşteri hizmetlerini arayıp derdimi anlatmama rağmen 1 Kasım günü hattım görüşmelere kapatıldı. Şuan itibariyle bayii evrakları yeni gönderdiğini söyleyip hattımın evrak ulaştıktan sonra açılacağını söyledi. Turkcell'in bayiini hatası nedeniyle bizleri mağdur etmesini yakıştıramadım iletişim çağı diye reklam yapacaklarına bayiilerinin evraklarını...

İhsan 58 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Kasım 2015

    Müşterimiz ile 05.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimiz işlemlerini tamamladığı bayiye yönlendirdi. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön