17 Ekim 2016

Turkcell Eksik Bilgilendirme İle Mağdur Edildim...

Eksik bilgilendirme yapan siz, mağdur olan biz! Olay 2 GB kullanıcısıydım. Bir mesaj geldi Avantaj 29 paketi hakkında. İçinde 90 gün kullanım süresi olduğuna dair bir bilgi yok! Olay 2 GB tarifemi iptal edip Avantaj 29'a geçtim. Şimdi de 90 günlük sürem dolmuş, bunu öğrendim. Sadece yeni kullanıcılara yönelik olduğu için Olay 2 GB dönüş yapamıyorum. Tarafınızca mağdur edildiğimi düşünüyorum. Sorunum çözülmez ise en kısa sürede hattımı taşıyacağımı tarafınıza bildiririm.

Kemal 75 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 15.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön