22 Ekim 2016

Turkcell Eksik Bilgilendirme İle Haksız Kazanç Sağlıyor.

20 Ekim 2016 tarihinde Turkcell müşteri hizmetlerinden arayıp bize özel olarak bir kampanyalarının olduğundan bahsederek ön ödemeli kampanyadan faturalı hatta geçmemizi sağlamıştır. Hesabımızda bulunan bakiyenin önümüzdeki ayın faturasından düşüleceğini belirtmelerine rağmen 4 gün önce 29 TL'ye yaptığım yüklemenin ne olacağı hakkında bilgi verilmemiştir. Tüm ek paketler anında iptal olacak ve yeni tanımlanan hattı kullanmaya başlayacağım belirtilmiştir. Fakat 4 gün önce satın aldığım paketin ne olacağı belirtilmemiştir. Ben de yeni yüklediğim pakete ek paket almadığım için önemsemedim. Daha sonra yeni yüklediğim paketin akıbeti aklıma takıldı ve aynı gün arayıp sorduğumda 4 gün önce yüklediğim paketin de iptal olduğunu söylediler. Böylece bir ay kullanmak için aldığım paket 4 gün içinde yandı bitti kül oldu. Bu ay hem 29 TL'ye paket aldım hem de 29+1,6 TL'ye faturalı oldum.

Kenan 53 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön