01 Aralık 2014

Turkcell Eksik Bilgilendirme!

Yaklaşık olarak 1 ay önce faturalı hatta geçtim. Geçmeden yaptırmış olduğum sosyal paket faturalı hatta geçtikten sonra iptal edilmiş fakat bilgim yoktu. Bu yüzden kullanmış olduğum internet faturama yansımış 20 TL'değerinde ki fatura 90 TL olarak elime ulaştı fakat bana hiçbir bilgi verilmedi.

Fatoş 1.176 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 03.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.11.2014 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön