Turkcell Eksik Bilgilendirdi!

Hüseyin T. |

17 şubat gibi a**dan Türkçele geçtim19. lük Turkcell tarifesi 250 her yöne 250 Türkcell her yöne 10000 sms cumartesi günü hattım açıldı ben wifi den internet kullanıyorum onlar hattı açarken Türkçelin interneti açık diye uyarmadılar.. 30 dakika geçti 5 tl 2 mb internet kullandınız diye mesaj geldi.

Bayiye gittim internet istemedim niye açtınız yada ücreti var pahalı kapatalım mı diye niye sormadınız dedim mesaj geldi 15 tl kullandınız, şimdi faturam 56 tl asıl borcum 21 tldir. 15 tl ınternet,12.5 tl kart ücretiymiş buna da itiraz ettim usulsüz geri kalanda mesaj 10 bin mesaj var dediler her yöne diye biliyordum hattı açan bayi sadece Türkcell demedi ve 21 tl borç oldu 56 tl.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Fatura Gönderimi Vergi ve Ek Ücretler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin T.
  10 Nisan
  16:29

  türkcel o kadar çabalamam sonucu ve burdan şikayetim sonucunda borcumu 24 tl kadar düşürdü teşekkürler ilginize,,

 • Hüseyin T.
  29 Mart
  15:58

  teşekkürler şikayet var com ilgi ve alakanıza.. ben o kadar uğraştım çözemedim turkcel saatlerce bağlanmaya çalış birde üstüne üstlük hatayı bende aradı,, siz çözdünüz.. bir daha en ufak birşeyde size muracaat ediceğim, Turkcel müşteri hizmetlerine iyi bir eğitim versin,..

 • Hüseyin T.
  29 Mart
  11:23

  çok uğraşlar halinde benim aramalarımı dikkate almayan türkcel sizin burdaki ilanınızla ilgilendi,, size teşekkürler turkcele teşekkür etmiyorum.. yazık.. iyi ki varsın şikayet,,

 • 22 Mart
  11:30

  Müşterimiz ile 22.03.2013 tarihinde görüşülmüştür.

  Müşterimize bayi şikayeti ve faturası hakkında bilgi verildi.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,
  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 20 Mart
  13:35

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.