Turkcell Eksik Bilgi Ve Paket Değiştirme!

Nihan G. |

22.12.2014 akşamı aradığım şikayetime dönülmedi, ben her gün arayıp sordum inceleniyor dendi dünde bana 24'ünde sonuçlanmış size dönülmesi lazım dendi. Şikayet nom. 47544676 no'lu şikayet. Şikayetimde bana aldığım cihaz paketimin üzerine 37 lira dendi, şimdi paketim değişti cihazımı hala kullanmadım sizi bekliyorum.

Turkcell bana 22'sinden beri dönmüyor sebep. Şikayeti söylediğim bayiden B.. hanım bilgi verdi M... beyden cihaz aldım, tamamen dolmuşa getirildim, kimle konuştuysam orada ne işin vardı diyor yani bayii çevrede sevilmiyor. Cevap neden gelmiyor. Turkcell'e yazdığım şikayetin aynı metnini size yolluyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nihan G.
  08 Ocak
  10:45

  Hala oluşturduğum cevaba dönen olmadı beni oyaladıklarını düşünüyorum cevap lütfen sonuç lütfen

 • 31 Aralık
  13:32

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 30 Aralık
  17:30

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.