30 Aralık 2014

Turkcell Eksik Bilgi Ve Paket Değiştirme!

22.12.2014 akşamı aradığım şikayetime dönülmedi, ben her gün arayıp sordum inceleniyor dendi dünde bana 24'ünde sonuçlanmış size dönülmesi lazım dendi. Şikayet nom. 47544676 no'lu şikayet. Şikayetimde bana aldığım cihaz paketimin üzerine 37 lira dendi, şimdi paketim değişti cihazımı hala kullanmadım sizi bekliyorum.

Turkcell bana 22'sinden beri dönmüyor sebep. Şikayeti söylediğim bayiden B.. hanım bilgi verdi M... beyden cihaz aldım, tamamen dolmuşa getirildim, kimle konuştuysam orada ne işin vardı diyor yani bayii çevrede sevilmiyor. Cevap neden gelmiyor. Turkcell'e yazdığım şikayetin aynı metnini size yolluyorum.

Nihan 160 Okunma

Cevaplar

  • Nihan 08 Ocak 2015

    Hala oluşturduğum cevaba dönen olmadı beni oyaladıklarını düşünüyorum cevap lütfen sonuç lütfen

  • Turkcell Temsilcisi31 Aralık 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön