31 Ekim 2016

Turkcell Ekim Ayı Faturamın Yüksek Olmasının Sebebinin Ayrıntısı!

Sebibebi diye bir yerden telefonuma güzellik mesajları geliyor sürekli ben istemediğim halde. Hayır yazıp
2222'ye göndermezseniz paketiniz yenilenecektir. Hayır yazıp 2222 ye gönderin yoksa 28. TL'ye yenilenecektir diye mesaj geliyor. Kardeşim ben böyle bir mesaj gelmesini hiçbir şekilde talep etmediğim halde ben niye hayır yazıp 2222'ye gönderiyorum ve bu mesajlar telefonuma niye yansıyor. Faturama da ilave olarak bu ay içerik data kullanımı ve içerik içerik kullanımı olarak ilave 7 TL küsür ve 27 TL küsür ücretlendirmeler var bu mesajlara ait olduğunu düşünüyorum. Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım ama lütfen bizi uğraştırmadan bunları açıklayın ve paramızı geri ödeyin. İnanın sizin kadar katakulli işlerle uğraşacak zamanımız yok. Ve inanın o paraları söke söke alırım hatta için manevi tazminat davası da açarım. Müşteri hizmetlerinizi de açık tutun.

Fitnat 299 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2016

    Müşterimiz ile 03.11.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Fitnat 01 Kasım 2016

    Ben telefon etmek zorunda değilim çünkü ben vişey yapmadım. Siz bana telefon edip durumu anlatıp düzeltme yapmalısınız. Ayrıca o telefonları arayıp dakikalarca beklemey hiç vaktim yok. Üstelik benim le ilgili değil tamamen sizinle ilgili bir durum. Artık daha düzenli çalışsın herkes lütfen.

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön