05 Ocak 2016

Turkcell Ek Paket Sorunu!

Ek paketi onaylamadığım halde""Akıllı Fatura Ek 100 dk paketinden kalan her yöne 100dk. 04.02.2016 tarihine kadar kullanabilirsiniz. "" şeklinde mesaj gelmiştir buna istinaden hattım akıllı fatura özelliği taşıdığı halde ek paket gelmiştir, bu sorunun hemen çözülmesini aksi takdirde şikayette bulunacağımı belirtmek istiyorum.

Büşra 62 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 09.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Akıllı fatura kampanyası ve fatura detayı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön