24 Ekim 2016

Turkcell Ek Dakika Paketini 1 Ay Kullanamıyorum.

Faturalı hattıma tanımlanan dk. Paketi yetmediği için aylık ek dakika satın alıyorum. 1 ay geçerliliği olan bu dakika paketini fatura yenileme döneminden sonra kullanamıyorum ve hakkımı kullandırmadan hesabımdan siliyor. Daha sonra dk. Yetmediğinde tekrar ek dk. Almak zorunda kalıyoruz. Kullanamadığımız dakikalarında ücretini ödüyoruz. Müşteri hizmetlerine durumu bildirdiğimizde başka paket öneriliyor. Böylece hep daha fazlasına doğru yönlendiriliyoruz.

Taner 86 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 22.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön