Turkcell Ek Dakika!

Şevket M. |

İlgili numaramıza gelen ek paketiniz yoksa ise dakikalarınız bittiğinde şu tutardan ücretlendirileceksiniz mesajın ardından müşteri hizmetlerini arayıp ek paket almak istediğimizi belirttik ve ek paket alamayacağımızı söylediler.

Madem ek paket alamıyorum neden ek paketim yok ise ibaresi kullanılıyor. Bir üst pakete geçmek istediğimi belirttiğimde işleme alındığını fakat fatura kesim tarihimden itibaren geçerli olacakmış. Yani aştığım paketin dakikalarını bana ödetiyorlar bu ay ki kullanım miktarımı ödeyip üst pakete geçimim neden hemen sağlanmıyor? İstenildiğinde sözleşme yenilerken bu işlemi yapılıyor fakat normal zamanda neden yapılmıyor mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum...

Etiketler :

Paket-Tarife Başvuru Görüşme Fatura Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şevket M.
  03 Haziran
  11:29

  Sorun çözülmedi olmadığını belirttiler görüşmeyi bitirdim.

 • 16 Nisan
  09:35

  Müşterimizi 13.04.2015 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 10 Nisan
  15:57

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.