20 Eylül 2013

Turkcell 'e Kayıt Ettirdiğim Cihazım Kapandı!

iPhone 5 cep telefonumu 31. 07. 2013 tarihinde Ertürkler Turkcell Düzce İletişim Merkezinde arkadaşımın pasaportuna kayıt ettirmek için başvuru yaptım. Tarafıma vergi dairesine gidip harç bedelini yatırmam, makbuzu ve ikametgahı getirmem istendi.

Vergi dairesine 115 TL harç yatırıp ikametgah alıp Ertürkler Turkcell Düzce İletişim Merkezine 25 TL işlem ücreti vererek yaptırdım. Mağaza müdürü C** bey tarafından evraklarım alındı; fakat doğru dürüst incelemediklerinden dolayı, ikametgahı hazırlayan nüfus müdürlüğündeki memurun yurt dışındaki adresi ikametgaha yazmasından dolayı ve C** beyin dikkatsizliği adrese bakmamasından dolayı telefonum 1 haftadır kapalı, kendilerine bildirdim ilgilenmiyorlar.

Murat 68 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön