12 Aralık 2015

Turkcell Düzenli Ödeme Yapana Kampanya Yok!

Turkcell' den tarafıma SMS ile platinum plus 6 GB 75 TL kampanyası önerildi ve bu kampanyadan faydalandım. Benden çok daha eski ve başka bir platinum tarifesinde olan ve faturaları muntazam olarak ödenen eşim in de aynı kampanyadan yararlanması için başvurduk ancak başvurumuz geri çevrildi ve üye olamayacağımız bilgisi verildi. Yani özetle zaten yüksek fatura ödüyorsan ve düzenli ödeme yapıyorsan sana kampanya yok. Eski müşterilerine verdikleri değer bu yeniye uygun fiyat sadık müşteriye yüksek. Bu sebepten kontrat biter bitmez ikimiz de hatlarımızı başka operatöre taşıyacağız.

Levent 112 Okunma

Cevaplar

  • Levent 22 Aralık 2015

    Yararı olmadı, aranıp aynı şeyler söylendi, sadık müşteri olmanın yararı değil zararı var bu firmada, taahhüdüm biter bitmez ayrılacağım, hem kendim hem eşim hem de annem.

  • Turkcell Temsilcisi15 Aralık 2015

    Müşterimizi 15.12.2015 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön