Turkcell Duyarsızlık ve Sorun!

Furkan Emre B. |

23. 02. 2013 tarihinde almış internet paketim askıda kalmış. Bu tarihte aldığım paket Turkcell' in sınırsız 1Gb paketiydi. Ben kesintisiz olarak internet kullanımıma devam ederken liralarımın kesildiğini farkettim.

Müşteri temsilcileri ve Turkcell şubelerindeki temsilcilerle konuşmalarım sonucunda liramın olmamasından kaynaklanabileceğini belirttiler bunun üzerine tekrardan 12 lira yükledim ve müşteri hizmetlerine tekrar şikayetimi bildirdim . 10 günden fazla oldu henüz Turkcell beni arayıp problemimi çözmek için çabalamadı. Şikayetimin çözüme kavuşturulmaması halinde yasal olan tüm haklarımı kullanacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Furkan Emre B.
  24 Mart
  11:09

  Merhabalar. 1 ay sonra bana geri dönüş yapmanız ve sadece daha önce abonesi olduğum internet paketimi bana geri vermeniz bende büyük hayal kırıklığı oluşturdu. Bunun dışında tekrardan 24 saat içinde göndereceğiz deyip göndermediğiniz Turkcell hizmetini oylama panelini henüz alabilmiş değilim.

 • 13 Mart
  13:17

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.