06 Eylül 2013

Turkcell Durduk Yere Ücret Alıyor!

Turkcell bana istemediğim halde verilerimin incelenmesi halinde aylık 100 SMS kazandığımı belirten mesaj geldi. Eğer verilerimin incelenmesini istemiyorsam da iptal yazıp 2222'ye göndermem gerekiyormuş. Ben de iptal yazıp gönderdim ama 0,83 TL'ye mal oldu bana. Düşünüyorum 1 milyon kullanıcısına aynı şeyi yapsa korkunç para. Müşteri hizmetlerini aradım o da ücretli. Bir de hattı daha yeni aldım. Turkcell yapma böyle şeyler yakışmıyor sana.

Ömer 42 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizi 12.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön