25 Ağustos 2015

Turkcell Döver Hukuk Bürosu Bilgilendirme SMS'i Gönderimi.

Bugün Döver Hukuk tarafından şahsi cep telefonuma SMS gönderilmiştir.
Bu telefon numarasının Turkcell kurumunda aktif bir aboneliği yoktur.
Muhatabı Türkay Turizm yetkilisi T*** O.'dur ve belirtilen şahıs ile bir bağım yoktur.
Döver Hukuk Bürosunu aradığımda S**** isimli temsilci konu ile alakalı açıklama yapmak yerine telefonu suratıma kapatmıştır.
Gelen SMS ne sebeple gönderilmiştir detaylı bilgi rica ederim.

Eğer yanlışlıkla gönderilmiş ise de hapis istemli ceza davası gibi ciddi bir bildirim nasıl olur da gerçek muhatabı yerine başkasına gönderilir?
Döver Hukuk gibi özensiz ve nezaketsiz bir firma ile çalışıyor olmanız, müşteriniz olarak gözümde marka değerinizi düşürmüştür.

Eda 2.625 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 27.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön