31 Ekim 2016

Turkcell Dört Dörtlük Tarife Sonrası Mükerrer Ücretlendirmeler.

Daha önceki kayıtları incelerseniz eğer, ismini hatırlayamadığım ilgili hanımefendi bana geri dönüş yapacaktı. Turkcell dört dörtlük kampanyaya geçiş sonrası çıkacak faturalandırma konusunda inceleme yapıp bana geri dönüş sağlayacaktınız. Faturam bir hayli vergilerle ve mükerrer tanımlamalarda dolu. Lütfen inceleyip tarafıma geri dönüş sağlamanızı rica ederim.

Erdem 192 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 01.11.2016 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön