18 Şubat 2015

Turkcell Dört Aydır Çözülemeyen Sorun!

Yaklaşık 4 ay önce başladığım ve kendilerine bizzat şikayet ettiğim durumla ilgili olarak verilen cevabın sizi kaybetmek istemiyoruz ama yapacak bir şey yok denilerek müşterinin başından atıldığı ve sorunu ile baş başa bırakılıp bir yetkili bulunamayan şirkettir.
Yetkisiz yetkililerle ve sözde yöneticilerle yönetilmeye çalışılan telefonda müşteri ilişkilerinden sorumlu arkadaşın bile 35 milyon abonemiz var söylemi ile size ihtiyacımız yok ne yaparsanız yapın mesajı verilen. 15 yıllık ayda ortalama 200 TL ödeyen platinum müşterisini kaybederken bile zavallı bir şekilde izleyen bir şirket.

Mehmet 1.031 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Şubat 2015

    Müşterimiz ile 24.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mehmet18 Şubat 2015

    Bahsedilen tüm yerlere şikayetimi ilettim ancak sizin gibi kağıt üzerindeki sistemlere yönetilen bir şirkette sorunun çözülmesi mümkün olmadı. Ayrıca dün itibariyle, tüm sosyal medyada insanların Turkcell hatlarını iptal ettirmek için kampanya başlatmış bulunmaktayım. Başınızdaki basiretsiz ve yetkisiz yöneticilerinize iletiniz. Ayrıca dün itibariyle Vodafone için imza attım ve sizin 4 ayda çözemediğiniz sorunu anında çözdüler, siz ise basiretsiz şirketinizde benim gibi 15 yıllık müşterinizi kaybettiniz.

  • Turkcell Temsilcisi18 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hiz[email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön