16 Eylül 2013

Turkcell Dolaşım Başlığı Adı Altında Ücret Kesmiş!

Türkiye'de cep telefonu kullanılmaya başladı başlayalı telefonum var ve numaram aynı Turkcell'in haricinde hiç bir operatör kullanmadım ödediğim faturalar bana sıfır araba alırdı. Ancak 10. 09. 2013 tarihli faturamdan şikayetçiyim.

Kamu tarifesi kullanmaktayım. Gelen faturam 697. 70 TL bu faturamdaki dolaşım başlığı altında 432. 39 bir bedel var bunu kabul etmiyorum ne olduğunu da bilmiyorum. Gereğini ve tarafıma bilgi verilmesini yoksa mahkemeye veya tüketici haklarımı kullanacağımın bilinmesini arz ederim.

Abubekir 30 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 22.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.09.2103 döneminde kesilen faturalandırması hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön