30 Ağustos 2013

Turkcell Doğru Bilgilendirmiyor!

Bayi hataları ve eksik bilgi yüzünden bir saniye bile aramadığım hattım için 54.09 TL fatura çıkıyor. Normalde 12 ay taahhütlü Kamu Kontrol sende paketine başvurdum ama bayii taahhütsüz yapmış aylık 49 ödüyordum.

Turkcell ile ile irtibata geçtik. Aradaki fark tarafıma iade edildi ama şu işe bakın 39'luk fiyat 54 küsür oldu. Ben de operatör değiştirdim. 3 güne geçer dendi ama 5 gün sürdü. Yanlış bilgi verdi bayii bana. Ben de geçen sürede bir saniye bile arama yapmadım.

Kullanmadığım bir şey için bu kadar yüksek rakam ödemek zoruma gidiyor. Turkcell gibi bir firmanın bu mağduriyetimi gidereceğini umuyorum. Doğru bilgilendirilsem bu duruma düşmeyeceğimi de biliyorum.

Ali 32 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 04.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Ali03 Eylül 2013

    Verilen cevap çok umumi. Yapılan yanlışlık ve mağduriyetim hiç göz önüne alınmamış. Bir de yardımcı olmaktan memnun oluruz deniyor nasıl yardım ise. Cevap aşağıda Her hangi bir sebepten dolayı aboneliğinizi sonlandırdığınızda ya da ödeme tipi değişikliği yaptığınızda bir önceki fatura kesim tarihinizden itibaren aboneliğinizin sonlandığı güne kadar olan kullanımlarınız için tam paket ücreti; çıkacak olan faturanıza yansır. Fatura kesim tarihinizden hat iptal tarihine kadar olan kullanımlarınıza ait bu fatura 90 gün içinde kesilir ve sisteme kayıtlı adresinize gönderilmektedir. Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. E.YILDIZ

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön