29 Ocak 2014

Turkcell Diğer Adı Altında Para Alıyor.

Bir yıl sözleşmeli paketlerde ödeyeceğimiz rakam belli. Üstüne diğer adı altında vergi alındığını söylüyor çağrı merkezi. Paket ederi 55,00 TL ödedim rakam 57,00 TL . 1,66 diğer vergi var diyor. 1,66 tl yukarı yuvarlayıp, benden 57,00 TL tahsil ediyor. Diğer 10 milyon insandan da haksız kazanca rakip sağlıyor. Türkiye'de 10 milyon insandan diğer vergi adı altında toplanan vergi açılımını söylemek zorundasınız. 10 milyon insandan aldığınız diğer vergi ve yukarı yuvarladığınız haksız kazancınızı mahkemeye taşıyacağım.

Sevgi 27 Okunma

Cevaplar

  • Sevgi 11 Şubat 2015

    Diğer adı altında rakamı yukarı yuvarlayarak 13 yıl boyunca haksız kazanç sağlayan Turkcell operatöründen bir yıl önce sözleşmeni sona erdirdim.

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 30.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Vergiler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön