04 Kasım 2013

Turkcell Devir Ücreti Çok Fazla!

Turkcell hatlarda devir ücreti çok fazla. Hat devir ücretiyle yeni 2 tane hat alınabiliyor.
Öğrenciyim, hattımı üzerime almak ve Genç Turkcell tarifesinden yararlanmak istiyorum fakat ücret nedeniyle hattı üzerime alamıyorum. Devir işleminden bu kadar para alınması gerçekten çok can sıkıcı!

Emre S. 114 Okunma

Cevaplar

  • Emre'nin Teşekkür Mesajı08 Kasım 2013

    Biraz daha hızlı olabilirdi.. Turkcell'e ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi08 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 08.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize devir işlemleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi06 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön