16 Ekim 2015

Turkcell Devir Ücreti Alıyor Ama Fatura Kesmiyor!

15/10/2015 tarihinde kullandığım hattımı kendi üstüme devir olarak aldım işlem sonucu 55 TL alınan devir ücreti bana pos cihazından çıkan silipte kontör satış işlemi olarak gösterilerek sanki 55 TL'lik kontör almışım gibi işlem sağlanıyor ve bu satış %0.00 KDV oranı ile gerçekleştirilmiş olarak gösteriliyor işlem kesinlikle yasal değil benim almadığım bir ürün bana satılmış gösteriliyor, bunu abone merkezindeki kişilere belirttiğimde merkezden gelen bildirimle yapıldığını bana devir ücreti olarak fatura kesemeyeceklerini belirttiklerini genel merkezle görüşmem gerektiğini çağrı merkezi ile yaptığım görüşmede faturayı abone merkezinden almam gerektiği iletiliyor işlemin incelenmesini istiyorum.

Nazlı 45 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Ekim 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön